Διαγωνισμοί

Συντονιστής: spyros

ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Μάιος 03, 2017 12:37 am

Διαγωνισμοί

#1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ » Παρ Ιουν 30, 2017 12:56 am

Καλησπέρα σε όλους.Ειμαι καινούριος στην παρέα :D Συγχωρήστε με αν γράφω σε λάθος φάκελο.Αρχικα θα πάω φέτος Α λυκείου και λατρεύω τα μαθηματικά.Θα ήθελα αν ειναι κάποιος πρόθυμος να μου πει ποια βιβλία να ξεκινήσω να διαβάζω διαγωνιστικα και απο που να ξεκινήσω.Θελω να σημειώσω επισης πως έχω πολύ υψηλούς στόχους σχετικά με τους διαγωνισμούς που σημαίνει πως ειμαι πρόθυμος για αρκετό διαβασμα και εξάσκηση .Ακομα πως θα μπορέσω να βοηθήσω μέσα απο εδώ.Ευχαριστω. :mrgreen: :?:



Λέξεις Κλειδιά:
Panagiotis11
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Κυρ Απρ 09, 2017 7:33 pm
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Διαγωνισμοί

#2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Panagiotis11 » Παρ Ιουν 30, 2017 1:32 am

Καλησπέρα Ανδρέα, καλωσήρθες στην κοινότητα του :logo: .Αν όπως λες λατρεύεις τα μαθηματικά,σίγουρα μπήκες στη σωστή ιστοσελίδα καθώς πιστεύω υπάρχουν πολλοί πρόθυμοι να σε βοηθήσουν!

Δυστυχώς,δεν είμαι αυτός που θα σου πει με σιγουριά με ποια βιβλία πρέπει να ξεκινήσεις,αλλά για να σου δωθεί το απαραίτητο υλικό χρειάζεται να δώσεις μια πρώτη γεύση στους αναγνώστες αυτής της δημοσίευσης των μαθηματικών σου γνώσεων.Αν για παράδειγμα είσαι εξοικειωμένος με τους διαγωνισμούς θα χρειαστείς διαφορετικό υλικό από το αν θέλεις να ξεκινήσεις φέτος τα διαγωνιστικά μαθηματικά.

Φιλικά,

Παναγιώτης


Μπορεί να απογοητευθείς αν αποτύχεις, αλλά είσαι χαμένος αν δεν προσπαθήσεις.
Κατερινόπουλος Νικόλας
Δημοσιεύσεις: 659
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 05, 2017 3:24 pm
Τοποθεσία: Καλαμάτα, Μεσσηνία

Re: Διαγωνισμοί

#3

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κατερινόπουλος Νικόλας » Παρ Ιουν 30, 2017 2:04 pm

Καλωσόρισες Αντρέα!

Όπως σού είπε και ο Παναγιώτης παραπάνω, χρειάζεται να φανούν λίγο οι γνώσεις και το επίπεδό σου! Πάντως, επειδή ξέρω κάποια βιβλία και δεν πρέπει να τα γράψω στο :logo: γιατί συγγραφέας είναι ένα μέλος σημαντικό, δες τα Προσωπικά σου Μηνύματα! Μπορείς να πάρεις αυτά τα βιβλία και να τα διαβάσεις! Δεν ξέρω αν τα έχεις ήδη, που δεν αποκλείεται. Μπορεί να υπάρχουν και σε PDF. Αν τα βρω σε ηλεκτρονική μορφή, θα σ' τα βάλω!

Φιλικά,

Νικόλας


ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Μάιος 03, 2017 12:37 am

Re: Διαγωνισμοί

#4

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ » Σάβ Ιούλ 01, 2017 1:49 pm

Ευχαριστώ πολυ παιδιά.Οσο για το επίπεδο μου έχω ξεκινήσει να ασχολούμαι διαγωνιστικα λιγότερο απο 1 μήνα.Ευχαριστω


ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Τετ Μάιος 03, 2017 12:37 am

Re: Διαγωνισμοί

#5

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ » Παρ Ιούλ 14, 2017 10:11 pm

Μηπως γνωρίζει κανεις ποτε γίνονται τα μαθήματα προετοιμασίας για τους διαγωνισμούς απο την ΕΜΕ?


vmakridis
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 20, 2017 10:11 pm

Re: Διαγωνισμοί

#6

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vmakridis » Κυρ Αύγ 20, 2017 10:24 pm

Γνωρίζει κανείς τον συγγραφεα ενος ρωσσικου βιβλιου μαθηματικης αναλυσης με κοκκινο εξωφυλλο οπου εκδοθηκε κοντα στο 1970 ?


Απάντηση

Επιστροφή σε “Γενικά Μηνύματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες