ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΠΙΛΥΣΗ ΑΣΚΗΣΕΩΝ

Συντονιστής: Τηλέγραφος Κώστας

Τατιανα
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2019 6:24 pm

ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΠΙΛΥΣΗ ΑΣΚΗΣΕΩΝ

#1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τατιανα » Παρ Ιαν 18, 2019 6:37 pm

Καλησπέρα σας,
είμαι μαθηματικός και σχετικά καινούργια στο επάγγελμα.Παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα και προσφάτως έδωσαν σε ένα μαθητή μου 5 ασκήσεις μαθηματικών κατευθυνσης β λυκείου πανω στην ευθεία (γεωμετρικα προβλήματα) τα οποία δυσκολεύομαι πολύ να τα επιλύσω(δεν έχω ξαναδεί παρόμοιες ασκήσεις σε κάποιο βιβλίο.)Αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει φυσικά επι πληρωμή θα ήμουν ευγνώμων.σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο mail μου: an.salamoura@gmail.com



Λέξεις Κλειδιά:
Άβαταρ μέλους
Γιώργος Ρίζος
Επιμελητής
Δημοσιεύσεις: 5285
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 1:18 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΠΙΛΥΣΗ ΑΣΚΗΣΕΩΝ

#2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιώργος Ρίζος » Παρ Ιαν 18, 2019 7:57 pm

Τατιανα έγραψε:
Παρ Ιαν 18, 2019 6:37 pm
Καλησπέρα σας,
είμαι μαθηματικός και σχετικά καινούργια στο επάγγελμα.Παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα και προσφάτως έδωσαν σε ένα μαθητή μου 5 ασκήσεις μαθηματικών κατευθυνσης β λυκείου πανω στην ευθεία (γεωμετρικα προβλήματα) τα οποία δυσκολεύομαι πολύ να τα επιλύσω(δεν έχω ξαναδεί παρόμοιες ασκήσεις σε κάποιο βιβλίο.)Αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει φυσικά επι πληρωμή θα ήμουν ευγνώμων.σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Καλώς ήλθες και καλή συνέχεια στην πορεία σου. Αν θες μοιράσου μαζί μας κάποιο ή κάποια από τα θέματα και θα σίγουρα θα διαβάσεις κάποια παρατήρηση ή υπόδειξη για το περιεχόμενό τους. Η άλλη πρότασή σου, που αποχρωμάτισα, είμαι βέβαιος ότι, δεν ταιριάζει στην νοοτροπία και την ηθική συμπεριφορά του foroum μας.

Στις αναρτήσεις σου, προσπάθησε να ακολουθήσεις τους κανόνες γραφής με LaTex.


Mihalis_Lambrou
Επιμελητής
Δημοσιεύσεις: 15763
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 21, 2008 2:04 am

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΕΠΙΛΥΣΗ ΑΣΚΗΣΕΩΝ

#3

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mihalis_Lambrou » Σάβ Ιαν 19, 2019 1:34 am

Γιώργος Ρίζος έγραψε:
Παρ Ιαν 18, 2019 7:57 pm
Η άλλη πρότασή σου, που αποχρωμάτισα, είμαι βέβαιος ότι, δεν ταιριάζει στην νοοτροπία και την ηθική συμπεριφορά του foroum μας.
Επικροτώ και επαυξάνω.


Απάντηση

Επιστροφή σε “ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ Β'”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Ratio και 3 επισκέπτες